Keramisk mugg med korkdetaljer på undersidan. Matt utsida och blank insida. Handdisk med varmt vatten och milda rengöringsmedel. Levereras i en presentförpackning av återvunnen kartong. Volymkapacitet: 300 ml.
0,53 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,53 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 90% Keramik, 10% Kork |
| Diameter | 8,3cm |
| Storlek | 10,3 x 11,9 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 40x50x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159702351 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4087 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Tack vare den matta yttre finishen och den invändiga färgaccenten är Riviera-mugge...
Från 60,00 Kr
Med Inka kopp ville vi skapa en nätt, lagom stor och stapelbar mugg i naturens mån...
Från 52,00 Kr
Populära Emma är en klassisk modell som funnits hos oss i många år. Tidlös och äls...
Från 30,60 Kr
Ebba är en klassisk och stilren mugg med ett öra åt det fyrkantiga hållet. Muggen ...
Från 24,30 Kr
Keramikmugg med modern design och matt finish. Volymkapacitet 370 ml. Alla dekorat...
Från 59,00 Kr
Att dricka kaffe ur en vackert utformad mugg smakar alltid bättre. Så varför inte ...
Från 66,00 Kr
Kaffekopp i 2-pack och med en karakteristisk relief. Kaffemuggen är en del i serie...
Från 199,00 Kr
Keramikmugg i modern design med matt yta. Volymkapacitet 280 ml. Alla dekorationsm...
Från 70,00 Kr
Elegant keramikmugg med oglaserad botten. Tål maskindisk. Levereras i en presentf...
Från 68,00 Kr
Idag, imorgon och alla andra dagar - muggen Ellen är din bästa vän. Perfekt för de...
Från 219,00 Kr
Keramikmugg med modern design och matt finish med glänsande interiör med färgpoppa...
Från 68,00 Kr
Keramikmuggen Moni har en trendig glansig finish som ger en elegant touch. Den har...
Från 94,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |