Detta muggset Fika ser elegant och tidlöst ut tack vare sin minimalistiska design. Det består av 2 keramikmuggar på 280 ml vardera. Muggarna har en vacker finish med matt utsida och glansig insida. Förutom kaffe eller te är muggarna också mycket lämpliga för att dricka vatten eller mjölk. Muggarna levereras i en presentförpackning och kan graveras individuellt, vilket gör dem ännu mer attraktiva.
| Material | Ceramic |
| Höjd | 81mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 240g |
| Volym | 230cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57010.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57010-N0011 | 1044 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Med Inka kopp ville vi skapa en nätt, lagom stor och stapelbar mugg i naturens mån...
Från 52,00 Kr
Tack vare den matta yttre finishen och den invändiga färgaccenten är Riviera-mugge...
Från 48,00 Kr
Att dricka kaffe ur en vackert utformad mugg smakar alltid bättre. Så varför inte ...
Från 55,00 Kr
Ebba är en klassisk och stilren mugg med ett öra åt det fyrkantiga hållet. Muggen ...
Från 24,30 Kr
Populära Emma är en klassisk modell som funnits hos oss i många år. Tidlös och äls...
Från 30,60 Kr
Keramikmugg i modern design med matt yta. Volymkapacitet 280 ml. Alla dekorationsm...
Från 58,00 Kr
Keramikmugg med modern design och matt finish. Volymkapacitet 370 ml. Alla dekorat...
Från 49,00 Kr
Denna klassiskt designade keramikmugg har en speciell beläggning för sublimering. ...
Från 38,00 Kr
Kaffekopp i 2-pack och med en karakteristisk relief. Kaffemuggen är en del i serie...
Från 199,00 Kr
Keramisk mugg med vintagedesign för ditt favoritkaffe eller te som start på dagen....
Från 33,00 Kr
Inka temugg är en självklar favorit i serien. Denna större variant rymmer mer och ...
Från 75,00 Kr
Elegant keramikmugg med oglaserad botten. Tål maskindisk. Levereras i en presentf...
Från 57,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |