Med sin klassiska design är Santos-muggen ett uppmärksammat inslag i varje hem eller kontor. Den här muggen finns i olika färger och erbjuder tillräckligt med utrymme för att trycka en logotyp eller ett meddelande. Den rymmer upp till 330 ml varm dryck, och keramikmaterialet gör att muggen är värmebeständig. Santos-muggen (inklusive tryck) är diskmaskinssäker enligt EN12875-1 för minst 125 tvättar.
0,47 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtryck | 0,47 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Diameter | 8,2cm |
| Storlek | 9,7 x Ø 8,2 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 26x38x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159207610 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 26344 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Brazil, Sagaforms trotjänare och den mest populära kaffemuggen. Finns i 15 härliga...
Från 48,00 Kr
Ett 2-pack stapelbara temuggar i stengods med den karakteristiska relief som känne...
Från 219,00 Kr
Med Inka koppen strävade vi efter att skapa en smidig, lagom stor och stapelbar mu...
Från 59,00 Kr
Stilren och samtidigt tålig kaffekopp i stengods. Passar perfekt både på kontoret ...
Från 48,00 Kr
Stilren och modern mugg av stengods. Muggen har avrinningskanaler under så att det...
Från 45,00 Kr
Kaffemugg med blank utsida samt logofärgad blank insida. Volym 25 cl Storlek: H 80...
Från 24,30 Kr
Vår populära mugg Emma i en lite större storlek. Passar som temugg, eller bara som...
Från 32,40 Kr
Vår kaffemugg Freja har en stilren, snygg design. Den kommer i många olika färger ...
Från 24,30 Kr
Stapelbar kaffemugg med blank utsida och blank insida. Tillverkad i fältspatsporsl...
Från 21,60 Kr
Kaffemuggen Anna har en mjuk, enkel design. Den har funnits med oss länge och är v...
Från 30,60 Kr
Kaffemuggen Svea känner du säkert igen, en klassisk mugg som funnits med under väl...
Från 25,20 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |