Keramisk mugg med vit matt yta och silikonbotten för stabilitet. Volym 300 ml. Individuell förpackning i vit kartong.
| Förpackningsmått | 0.405 x 0.390 x 0.234 M |
| Längd | 12.1 cm |
| Bredd | 9.5 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Grossvikt | 0.41 kg |
| Nettovikt | 0.35 kg |
| Volym | 0.037 M3 |
| Material | Stoneware |
| EAN | 8719941095847 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 24 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9925 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Brazil, Sagaforms trotjänare och den mest populära kaffemuggen. Finns i 15 härliga...
Från 48,00 Kr
Ett 2-pack stapelbara temuggar i stengods med den karakteristiska relief som känne...
Från 219,00 Kr
Med Inka koppen strävade vi efter att skapa en smidig, lagom stor och stapelbar mu...
Från 59,00 Kr
Stilren och samtidigt tålig kaffekopp i stengods. Passar perfekt både på kontoret ...
Från 48,00 Kr
Stilren och modern mugg av stengods. Muggen har avrinningskanaler under så att det...
Från 45,00 Kr
Kaffemugg med blank utsida samt logofärgad blank insida. Volym 25 cl Storlek: H 80...
Från 24,30 Kr
Vår populära mugg Emma i en lite större storlek. Passar som temugg, eller bara som...
Från 32,40 Kr
Vår kaffemugg Freja har en stilren, snygg design. Den kommer i många olika färger ...
Från 24,30 Kr
Stapelbar kaffemugg med blank utsida och blank insida. Tillverkad i fältspatsporsl...
Från 21,60 Kr
Kaffemuggen Anna har en mjuk, enkel design. Den har funnits med oss länge och är v...
Från 30,60 Kr
Kaffemuggen Svea känner du säkert igen, en klassisk mugg som funnits med under väl...
Från 25,20 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |