Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tack vare den solida men eleganta designen drar alla logotyper som placeras på den här dricksbägaren blickarna till sig. Kombinationen av PP-plast och rostfritt stål gör Mojave till en stark mugg som motstår korrosion och är lätt att rengöra. Det vridbara locket säkerställer en smidig öppning och stängning av muggen och gör det lätt att dricka ur.
1,22 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 1,22 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål, PP plast |
| Diameter | 7cm |
| Storlek | 14 x Ø 7 cm |
| Förpackning | 42st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 24x54x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159189091 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6872 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 76,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Volymkapacitet 350 ml. Skapa den perfekta...
Från 59,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 547,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 54,00 Kr
Oavsett om du vill dricka ditt morgonkaffe på resan eller njuta av en god kopp te ...
Från 41,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Termos med en slitstark yttervägg av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål och...
Från 90,00 Kr
Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickn...
Från 184,00 Kr
Dubbelväggs vakuumkonstruktion med kopparisolering. Termosmuggen håller drycker va...
Från 152,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |