Termomugg i bambu med isolerande dubbelvägg i rostfritt stål. Rymmer 30cl. Eftersom bambu är ett naturligt material kan vissa färgskiftningar förekomma.
| Förpackningsmått | 0.365 x 0.350 x 0.435 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 10.5 cm |
| Grossvikt | 0.214 kg |
| Nettovikt | 0.165 kg |
| Volym | 0.056 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941042599 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 45 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 76,00 Kr
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tac...
Från 43,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Volymkapacitet 350 ml. Skapa den perfekta...
Från 59,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 547,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 54,00 Kr
Oavsett om du vill dricka ditt morgonkaffe på resan eller njuta av en god kopp te ...
Från 41,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Termos med en slitstark yttervägg av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål och...
Från 90,00 Kr
Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickn...
Från 184,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |