Isolerad termosmugg med dubbelvägg och skruvlock. Produkten är totalt 75% återvunnen. Muggen, som har en svart insida, är tillverkad i återvunnen plast och locket är tillverkat i standard PP-plast. På grund av det återvunna materialets natur kan små märken samt färgnyanser förekomma. Volymkapacitet 350 ml. Tillverkad i Storbritannien. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. BPA-fri. Tål maskindisk.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Återvunnen PP-plast, PP plast |
| Diameter | 9.45g |
| Storlek | 15,4 x Ø 9,45 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159373162 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 78,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Förstklassig termos för användning när du är på språng med en praktisk öppningsmek...
Från 210,00 Kr
Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tac...
Från 43,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 710,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Ståltermosmugg i rostfritt 18-8 stål på 0,32 liter. Tätslutande 2-delad kombikork....
Från 103,00 Kr
Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickn...
Från 194,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 57,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |