Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickning under körning eller multitasking. Det isolerade 18/8 rostfria stålet håller drycker varma eller kalla i flera timmar. BPA-fri, testad och godkänd enligt tysk lagstiftning om livsmedelssäkerhet (LFGB) och testad för ftalatinnehåll enligt REACH-förordningarna. Termosen passar de flesta kaffemaskiner och bilmuggshållare. Volymkapacitet 330 ml. Handdisk rekommenderas. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål, PP plast |
| Diameter | 8.15g |
| Storlek | 15,95 x Ø 8,15 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5.7kg |
| Förpackning | 33x48x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159569671 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3032 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 78,00 Kr
Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tac...
Från 43,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 710,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Ståltermosmugg i rostfritt 18-8 stål på 0,32 liter. Tätslutande 2-delad kombikork....
Från 103,00 Kr
Förstklassig termos för användning när du är på språng med en praktisk öppningsmek...
Från 210,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 57,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 199,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |