Lägermuggen Horizon på 350 ml är tillverkad med dubbla och vakuumisolerade väggar i rostfritt stål. Termosen håller din dryck varm i 4 timmar eller kall i 6 timmar. Det läckagesäkra locket med tre lägen gör att du kan kontrollera flödet. Med en tålig pulverlackering och trendig design är den byggd för att förhindra kondens på utsidan av termosen. Utformad med en bred munöppning för enkel rengöring och påfyllning. Livstidsgaranti för tillverkningsfel. Halkskyddad silikonbas. Fri från BPA, BPS och BPF.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 8.6g |
| Storlek | 11,4 x Ø 8,6 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 58x50x16cm |
| GTIN / EAN | 8713159597247 |
| GPSR-Information |
CamelBak 16752 Armstrong Ave Irvine CA 92606 United States https://www.camelbak.com/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 889 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 78,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Förstklassig termos för användning när du är på språng med en praktisk öppningsmek...
Från 210,00 Kr
Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tac...
Från 43,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 710,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Ståltermosmugg i rostfritt 18-8 stål på 0,32 liter. Tätslutande 2-delad kombikork....
Från 103,00 Kr
Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickn...
Från 194,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 57,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |