Termosmugg i mattsvart färg. Termosmuggen rymmer 300ml är tillverkad med dubbelvägg och är vaccumisolerad vilket gör att den håller värmen inne i koppen och inte släpper ut värmen. Termosmuggen är pulverlackerad, och är läckagesäker. Både muggen och locket går att diska i diskmaskinen mellan användningen. Perfekt mugg att ha med i bilen, på resan eller varför inte på kontoret.
3D tryck / Brail tryck från 100st
(LFBG-kompatibel betyder att alla tester är genomförda för att säkerställa att produkten inte innehåller några giftiga ämnen som är skadliga. Varken vid kontakt med människokroppen eller vid kontakt med livsmedel)
Produkten är tillverkad av 60% återvunnet rostfritt stål.
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | 60% återvunnet rostfritt stål, ABS |
| Vikt | 216g |
| Storlek | 147x75mm |
| Tryckyta | 48x30mm |
| Tryckmetoder | Gravyr, 3D tryck från 100st |
| Förpackning | 50st |
| Certifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Ted termosmugg blir snabbt en favorit för dig som gillar att alltid ha en varm ell...
Från 199,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Den optimala te...
Från 250,00 Kr
Den här dubbelväggiga, vakuumisolerade muggen i rostfritt stål är perfekt för att ...
Från 78,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Förstklassig termos för användning när du är på språng med en praktisk öppningsmek...
Från 210,00 Kr
Mojave 250 ml-isolerade muggen håller varma drycker varma under en längre tid. Tac...
Från 43,00 Kr
Den 1 200 ml Stanley Quencher H2.0 är tillverkad av återvunnet rostfritt stål, vil...
Från 710,00 Kr
Loke är en populär termosmugg i praktisk storlek - perfekt för morgonkaffet på väg...
Från 155,00 Kr
Ståltermosmugg i rostfritt 18-8 stål på 0,32 liter. Tätslutande 2-delad kombikork....
Från 103,00 Kr
Vakuumisolerad termos med dubbelvägg i koppar med ett manöverlock för enkel drickn...
Från 194,00 Kr
Tova termosmugg är en framtida klassiker för dig som är på språng. Med sin dubbelv...
Från 250,00 Kr
Mojave 250 ml isolerad termos tillverkad av RCS-återvunnet rostfritt stål håller d...
Från 57,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |