Liten Presentpåse/Papperspåse. 150 gr/m².
| Förpackningsmått | 0.355 x 0.355 x 0.280 M |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Grossvikt | 0.029 kg |
| Nettovikt | 0.024 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941000285 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 19521 |
| 20260612 | 20000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kasse i jute med handtag i bomullscanvas. Handtagens längd: 30 cm.
Från 28,90 Kr
Presentpåse i Stuff Bag-modell, i 3 olika storlekar. Många användningsområden. För...
Från 21,25 Kr
Mellan papperskasse i 90 gr/m². (50% återvunnet). Tillverkad i EU. FSC®-certified ...
Från 5,52 Kr
Medium papperskasse med rejält handtag. Glansigt laminerad. 200grm.
Från 14,80 Kr
Medelstor pappkasse med handtag i tvinnat papper. Passar bra som presentpåse.
Från 10,80 Kr
Liten pappkasse med handtag i tvinnat papper. Passar bra som presentpåse.
Från 9,60 Kr
Lite Papperskasse i 90 gr/m². (70% återvunnet) Tillverkad i EU. FSC®- certified | ...
Från 3,84 Kr
Papperskasse med handtag av tvinnat papper. FSC-certifierad och tillverkad i Europ...
Från 7,40 Kr
Stor Papperskasse i 90 gr/m². (50% återvunnet). Tillverkad i EU. FSC®-certified | ...
Från 6,72 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |