Mellan Presentpåse/Papperspåse. 150 gr/m².
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.245 x 0.275 M |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Grossvikt | 0.039 kg |
| Nettovikt | 0.035 kg |
| Volym | 0.027 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941012738 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Presentpåse tillverkad av 100 % OCS-certifierad 140 g/m² ekologisk bomull med drag...
Från 12,40 Kr
Presentpåse tillverkad av 100 % OCS-certifierad 140 g/m² ekologisk bomull med drag...
Från 17,20 Kr
Presentpåse tillverkad av 100 % OCS-certifierad 140 g/m² ekologisk bomull med drag...
Från 7,40 Kr
Lyxig presentpåse i 100 % GRS-certifierad återvunnen polyestersammet. Försedd med ...
Från 48,45 Kr
Presentförpackning i kartong. Fullfärgstryck Digital Eco-print över hela kroppen ...
Från 24,20 Kr
Presentförpackning i kartong. Fullfärgstryck Digital Eco-print över hela kroppen ...
Från 21,40 Kr
Skapa ett starkt första intryck med tåliga e-handelskartonger i robust material. E...
Från 14,00 Kr
En förpackning som passar både för gåvor och postgång. Digitaltrycks på locket och...
Från 22,00 Kr
Presentförpackning i kartong för muggar. Fullfärgstryck Digital Eco-print över hel...
Från 9,20 Kr
Specialtillverkad presentförpackning i trä med handtag i snöre och fullfärgstryck ...
Från 142,00 Kr
Presentförpackning i kartong för termosflaskor och termosar. Fullfärgstryck Digita...
Från 11,20 Kr
Presentförpackning i kartong för 6 muggar. Fullfärgstryck Digital Eco-print över h...
Från 31,60 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |