Presentförpackning/ask i kartong.
| Storlek | 21 x 21 x 11,2 cm |
| Material | Kartong |
| Tryckyta | 10 x 10 cm |
| Vikt | 0.305 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1389 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Presentpåse i Stuff Bag-modell, i 3 olika storlekar. Många användningsområden. För...
Från 21,25 Kr
Kasse i jute med handtag i bomullscanvas. Handtagens längd: 30 cm.
Från 28,90 Kr
Märk dina produkter, presenter eller paket enkelt med våra praktiska etiketter på ...
Från 0,37 Kr
Meduim presentpåse i naturfärgad bomull med dragsko. Storlek 25 x 32 cm. Gramvikt:...
Från 16,35 Kr
Återanvändbar produktpåse i bomull med dragsko. 100% bomull, 105 g/m².
Från 7,70 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper 5 mm tjocka rephandtag av återvunnen pol...
Från 17,60 Kr
Återanvändbar produktpåse i bomull med dragsko. 100% bomull, 105 g/m².
Från 12,45 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper 5 mm tjocka rephandtag av återvunnen pol...
Från 22,40 Kr
Liten present- eller goodiebag i RPET non-woven med korta handtag och bottenkil. 8...
Från 11,05 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |