Vertikal kartong presentpåse. Hållbart, autentiskt och unikt. Med tunga naturliga jutehandtag. Tillverkad i Europa.
| Material | Cardboard |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 240mm |
| Höjd | 320mm |
| Vikt | 147g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 390mm x 420mm |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Övrig information | Thickness cardboard 1,6 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91635-N0051 | 2854 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kasse i jute med handtag i bomullscanvas. Handtagens längd: 30 cm.
Från 28,90 Kr
Presentpåse i Stuff Bag-modell, i 3 olika storlekar. Många användningsområden. För...
Från 21,25 Kr
Liten present- eller goodiebag i RPET non-woven med korta handtag och bottenkil. 8...
Från 11,05 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper 5 mm tjocka rephandtag av återvunnen pol...
Från 21,60 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper från ansvarsfullt skogsbruk. 5 mm tjocka ...
Från 21,60 Kr
Märk dina produkter, presenter eller paket enkelt med våra praktiska etiketter på ...
Från 0,37 Kr
Presentförpackning i kartong för muggar. All-over digital-eco-printing möjlig. FSC...
Från 9,80 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper. 5 mm tjocka rephandtag av återvunnen pol...
Från 13,60 Kr
Elegant presentpåse tillverkad av papper 5 mm tjocka rephandtag av återvunnen pol...
Från 17,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |