Golfparaplyet Karl 30" garanterar ett regnfritt golfspel och passar perfekt i en golfbag med klubbor. Tack vare den smidigt fungerande manuella mekanismen är paraplyet lätt att öppna för hand. Paraplyet är utrustat med en metallram och ribbor och avslutas med ett elegant trähandtag. Dessutom finns paraplyet i flera färger och lämpar sig för flera tryckalternativ.
3,67 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 3,67 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Polyester |
| Diameter | 130cm |
| Storlek | 100 x Ø 130 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 15x102x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159244776 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1243 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Yfke-paraplyet 30" har tillräckligt med utrymme för att hålla 2 personer torra. De...
Från 102,00 Kr
Paraply med robust metallskaft och en patenterad högkvalitativ glasfiberram som ge...
Från 164,00 Kr
Jeff vindtätt golfparaply är utformat med en rymlig polyesterskärm som bekvämt sky...
Från 210,00 Kr
Torra promenader i regnet möjliggörs av det stora Zeke 30" paraplyet. Zeke-paraply...
Från 130,00 Kr
Paraply i lättviktsmaterial som skyddar mot regn likväl på golfbanan som på stan. ...
Från 385,00 Kr
NYHET! Paraply Golf Tour - ett exklusivt golfparaply i premiumklass, designat för ...
Från 280,00 Kr
NYHET! Golf Push är ett exklusivt, stadigt och extra vindtåligt paraply med åtta s...
Från 218,00 Kr
NYHET! Paraply Mine ger dig mycket golfparaply för pengarna - nu tillverkat helt f...
Från 140,00 Kr
30 tums Dubbel "tyg" golfparaply. Glasfiber skaft , rakt EVA handtag. 2-färgs lo...
Från 250,00 Kr
Läser man i en ordbok vad paraply är så står det "-Paraply, paraflax eller regnsk...
Från 169,00 Kr
Vindsäkert golfparaply 30 tum. 190 T polyester med spröt och skaft i glasfiber. Va...
Från 134,00 Kr
Stort och bra golfparaply med dubbel paneler för luft utsläpp. ca diameter 135 cm ...
Från
142,00 Kr
175,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |