Det hopfällbara paraplyet Ida 21,5" är litet och kompakt men skyddar utmärkt mot regn. Det manuella skjutsystemet gör paraplyet lätt att öppna och stänga. Dessutom har paraplyet en stark metallram, metallspröt och ett plasthandtag för ett bra grepp. Tack vare sin storlek när det är hopvikt passar det perfekt i en (hand)väska. Ida-paraplyet är tillverkat av slitstark polyester, lämpar sig för flera tryckalternativ och levereras med en påse för enkel förvaring.
1,65 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 1,65 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Polyester |
| Diameter | 97cm |
| Storlek | 24 x Ø 97 cm |
| Förpackning | 36st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 26x26x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159143703 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 32749 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Alex 21,5" är ett praktiskt paraply med alla moderna bekvämligheter. Tack vare det...
Från 118,00 Kr
Det hopfällbara paraplyet Wali 21" ser litet och kompakt ut men ger utmärkt skydd ...
Från 138,00 Kr
Hopfällbart automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET....
Från 250,00 Kr
Lätt att förvara, det är verkligen fallet med Oho 20" paraplyet. Paraplyet är hopf...
Från 66,00 Kr
Modernt paraply som håller dig torr även de regnigaste dagarna. Dess kompakta stor...
Från 199,00 Kr
Sektionsparaply, 21 tum med stormfunktion i 190T pongee material med pläterat stål...
Från 133,00 Kr
Ingen greenwashing, utan fakta om hållbarhet! Detta 190T RPET pongee Impact paraly...
Från 133,00 Kr
Victoria är ett smidigt kompaktparaply inkl fodral. Logga kan även placeras på sp...
Från 52,00 Kr
Vackert hopfällbart paraply med sleeve och ergonomiskt designhandtag. Ramen är gjo...
Från 129,00 Kr
Ingen greenwashing, utan fakta om hållbarhet! Detta 190T RPET pongee Impact paraly...
Från 106,00 Kr
190T återvunnen polyester (100% rPET) pongee paraply, med fiberglas ribbor och tr...
Från 142,00 Kr
NYHET! Wrap är ett stormsäkert paraply som är kompakt och som kombinerar både funk...
Från 170,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |