Det hopfällbara paraplyet Wali 21" ser litet och kompakt ut men ger utmärkt skydd mot regnet. Paraplyet är ett auto-open paraply, vilket innebär att det öppnas med en knapptryckning. Dessutom har paraplyet en metallram, flexibla glasfiberribbor och ett robust plastgummibelagt handtag för ett bra grepp. Levereras med en påse som skyddar paraplyet från skador och gör det lätt att förvara.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Polyester |
| Diameter | 95g |
| Storlek | 28 x Ø 95 cmcm |
| Förpackning | 36st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12.35kg |
| Förpackning | 30x30x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159180821 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3815 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Det hopfällbara paraplyet Ida 21,5" är litet och kompakt men skyddar utmärkt mot r...
Från 53,00 Kr
Alex 21,5" är ett praktiskt paraply med alla moderna bekvämligheter. Tack vare det...
Från 118,00 Kr
Lätt att förvara, det är verkligen fallet med Oho 20" paraplyet. Paraplyet är hopf...
Från 68,00 Kr
Hopfällbart automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET....
Från 270,00 Kr
Ingen greenwashing, utan fakta om hållbarhet! Detta 190T RPET pongee Impact paraly...
Från 133,00 Kr
Victoria är ett smidigt kompaktparaply inkl fodral. Logga kan även placeras på sp...
Från 52,00 Kr
Sektionsparaply, 21 tum med stormfunktion i 190T pongee material med pläterat stål...
Från 133,00 Kr
Kompakt hopfällbart paraply med skärm i 190T polyester, utformat för att klara sto...
Från 59,00 Kr
Ett mindre paraply med allover tryck . 1 meter i diameter uppfällt. 32 cm i hopfäl...
Från 165,00 Kr
Miniparaply med automatisk öppning, 3 sektioner, perfekt storlek för att kunna ha ...
Från 174,00 Kr
Sektionsparaply 21 tum i exklusivt 190T pongee material med pläterat stålskaft, sp...
Från 127,00 Kr
Modernt paraply som håller dig torr även de regnigaste dagarna. Dess kompakta stor...
Från 199,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |