23 tum 3-delat, automatiskt öppnings-/stängningsbart, stormsäkert kompakt paraply i dubbellager 190T pongee med rutmönster på insidan. Tvådelat svartpläterad skaft. Svarta glasfiber ribbor med nickelpläterad mittdel. Böjt gummerat handtag i ABS.
| Förpackningsmått | 0.350 x 0.300 x 0.240 M |
| Bredd | 116 cm |
| Grossvikt | 0.52 kg |
| Nettovikt | 0.51 kg |
| Volym | 0.025 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941072497 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1837 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Det hopfällbara paraplyet Ida 21,5" är litet och kompakt men skyddar utmärkt mot r...
Från 53,00 Kr
Alex 21,5" är ett praktiskt paraply med alla moderna bekvämligheter. Tack vare det...
Från 118,00 Kr
Lätt att förvara, det är verkligen fallet med Oho 20" paraplyet. Paraplyet är hopf...
Från 68,00 Kr
Det hopfällbara paraplyet Wali 21" ser litet och kompakt ut men ger utmärkt skydd ...
Från 144,00 Kr
Hopfällbart automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET....
Från 270,00 Kr
Bella 23" automatiskt och vindsäkert paraply. Paraply som öppnas automatiskt, med ...
Från 164,00 Kr
Ingen greenwashing, utan fakta om hållbarhet! Detta 190T RPET pongee Impact paraly...
Från 133,00 Kr
Sektionsparaply, 21 tum med stormfunktion i 190T pongee material med pläterat stål...
Från 133,00 Kr
Victoria är ett smidigt kompaktparaply inkl fodral. Logga kan även placeras på sp...
Från 52,00 Kr
19-tums 5-faldigt manuellt paraply tillverkat av 190T pongee med påse. Det har en ...
Från 114,00 Kr
Stormsäkert 23 tums paraply i högreflekterande 190D polyester med glasfiber skaft ...
Från 193,00 Kr
23 tum automatiskt öppningsbart, stormsäkert paraply med skaft i glasfiber och pan...
Från 83,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |