Att hålla sig torr under alla evenemang utomhus är möjligt med Ziva engångsregnponcho i en storlek som passar alla (90 x 120 cm). Den genomskinliga regnponchon med huva är utmärkt att använda som en nödponcho när man överrumplas av ett regnväder under ett utomhusevenemang. Ziva regnponcho levereras i en återförslutningsbar påse som lämpar sig för tryck..
0,14 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 0,14 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PE plast |
| Storlek | 10 x 15 x 0,5 cm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 29x41x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159132110 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 80560 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Engångsregnponchon Mayan som passar alla kroppsstorlekar är tillverkad av 100 % GR...
Från 10,40 Kr
Denna poncho i hamam-material är den perfekta kombinationen av funktion, komfort ...
Från 150,00 Kr
UNISEX Lättvikts regnställsjacka med tejpade sömmar och andningsegenskap. Vattent...
Från 215,00 Kr
Vikbar regnponcho med huva i polyeten material, förpackad i en genomskinlig plastp...
Från 7,20 Kr
Skydda dig mot regnet - med stil och personlighet! När regnet öser ner behöver du ...
Från 12,00 Kr
Transparent PE poncho i en boll i AS-plastskal med karbinhake att hänga på ett bäl...
Från 15,85 Kr
Regnkappa med kapuschong i PVC. Tryckknapps knäppning.
Från 70,00 Kr
Regnponcho med huva för engångsbruk. Enkel och smidig att ta med om det är risk f...
Från 8,18 Kr
One size vattentät PE poncho. Levereras i en kulformad PS förpackning med nyckelri...
Från 13,35 Kr
Hopvikbar regnponcho tillverkad i pvc med kapuschong, levereras i matchande påse.
Från 52,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |