När du letar efter ett snyggt paraply är Kyle svaret. Det automatiska systemet gör att paraplyet kan öppnas med ett klick. Dessutom består paraplyet av metallspröt och ett elegant skaft och handtag i trä. Kyle finns i olika färger och erbjuder flera tryckalternativ.
3,37 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 3,37 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Polyester |
| Diameter | 106cm |
| Storlek | 88 x Ø 106 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 15x96x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159152071 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6466 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Paraplyet Barry är en bästsäljare av en anledning. Paraplyet på 23 tum glider auto...
Från 68,00 Kr
23" automatisk stormparaply med ett vindtät-system som ger maximal flexibilitet i ...
Från 140,00 Kr
Paraplyet Lisa 23" är en riktig bestseller. Tack vare det automatiska systemet kan...
Från 76,00 Kr
23-tums automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Par...
Från 122,00 Kr
27 tum paraply med 190T RPET-duk och ett 14,5 cm långt svart plasthandtag som ger ...
Från 78,00 Kr
Automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust meta...
Från 190,00 Kr
Dane manuellt hopfällbart paraply är en pålitlig och snygg följeslagare för vardag...
Från 96,00 Kr
23" paraply med metallram, metallribbor och plasthandtag.
Från 90,00 Kr
Golfparaply för 2 personer med kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust ...
Från 240,00 Kr
Manuellt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET och trähandtag....
Från 192,00 Kr
Automatiskt öppnande paraply med en pongee polyester-kupol, och ett robust svart p...
Från 300,00 Kr
23" paraply med träskaft, metallribbor och trähandtag.
Från 84,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |