Paraplyet Barry är en bästsäljare av en anledning. Paraplyet på 23 tum glider automatiskt upp med ett enda klick. Det är tillverkat av polyester, ett slitstarkt material som gör att man kan gå genom regnet utan att bli blöt. Dessutom har paraplyet ett metallskaft, metallspröt och ett plasthandtag. Barry-paraplyet erbjuder flera möjligheter att placera en logotyp eller andra företagsbudskap och finns i olika färger.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 190T av Polyester |
| Diameter | 102g |
| Storlek | 80 x Ø 102 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9.5kg |
| Förpackning | 21x84x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159139263 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 25629 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
När du letar efter ett snyggt paraply är Kyle svaret. Det automatiska systemet gör...
Från 86,00 Kr
23" paraply med träskaft, metallribbor och trähandtag.
Från 88,00 Kr
23" automatisk stormparaply med ett vindtät-system som ger maximal flexibilitet i ...
Från 148,00 Kr
Paraplyet Lisa 23" är en riktig bestseller. Tack vare det automatiska systemet kan...
Från 80,00 Kr
Automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust meta...
Från 200,00 Kr
27 tum paraply med 190T RPET-duk och ett 14,5 cm långt svart plasthandtag som ger ...
Från 78,00 Kr
Dane manuellt hopfällbart paraply är en pålitlig och snygg följeslagare för vardag...
Från 100,00 Kr
Golfparaply för 2 personer med kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust ...
Från 260,00 Kr
Manuellt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET och trähandtag....
Från 200,00 Kr
23-tums automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Par...
Från 128,00 Kr
Automatiskt öppnande paraply med en pongee polyester-kupol, och ett robust svart p...
Från 310,00 Kr
23" paraply med metallram, metallribbor och plasthandtag.
Från 94,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |