Paraply av R-PET med ett handtag i äkta trä. Glasfiberribborna gör detta paraply vindtätt och öppnar med ett enda tryck på knappen. Meleringen ger detta paraply ett lyxigt utseende. Det svarta paraplyet är inte melerat.
| Material | R-PET |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 60mm |
| Diameter | 940mm |
| Vikt | 520g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 270mm x 295mm |
| Spets | Round tip |
| Pennmekanism | Auto open & shut |
| GPSR-Information | In the seam. |
| Övrig information | Handle: wood |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97112-N0002 | 578 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Paraplyet Barry är en bästsäljare av en anledning. Paraplyet på 23 tum glider auto...
Från 72,00 Kr
När du letar efter ett snyggt paraply är Kyle svaret. Det automatiska systemet gör...
Från 86,00 Kr
23" paraply med träskaft, metallribbor och trähandtag.
Från 88,00 Kr
23" automatisk stormparaply med ett vindtät-system som ger maximal flexibilitet i ...
Från 148,00 Kr
Paraplyet Lisa 23" är en riktig bestseller. Tack vare det automatiska systemet kan...
Från 80,00 Kr
Automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust meta...
Från 200,00 Kr
27 tum paraply med 190T RPET-duk och ett 14,5 cm långt svart plasthandtag som ger ...
Från 78,00 Kr
Dane manuellt hopfällbart paraply är en pålitlig och snygg följeslagare för vardag...
Från 100,00 Kr
Golfparaply för 2 personer med kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust ...
Från 260,00 Kr
Manuellt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET och trähandtag....
Från 200,00 Kr
23-tums automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Par...
Från 128,00 Kr
Automatiskt öppnande paraply med en pongee polyester-kupol, och ett robust svart p...
Från 310,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |