Dane manuellt hopfällbart paraply är en pålitlig och snygg följeslagare för vardagsbruk. Med en skärm av 190T återvunnet PET-tyg ger den ett pålitligt skydd mot regn. Det kraftiga tredelade järnskaftet och de svartpläterade järnribborna garanterar lång hållbarhet. Ett klassiskt trähandtag ger både komfort och ett tidlöst utseende. För extra bekvämlighet ingår en matchande påse och handledsrem, vilket gör den lätt att ta med sig på resan. Med en skärmradie på 21 tum är det den perfekta balansen mellan kompakt design och effektiv täckning, perfekt för resor eller dagliga pendlingar.
2,30 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtryck | 2,30 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 190T av Pongee Polyester |
| Storlek | 99 x 27 cm |
| Förpackning | 36st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11kg |
| Förpackning | 29x32x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159682608 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1841 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Paraplyet Barry är en bästsäljare av en anledning. Paraplyet på 23 tum glider auto...
Från 68,00 Kr
När du letar efter ett snyggt paraply är Kyle svaret. Det automatiska systemet gör...
Från 86,00 Kr
23" automatisk stormparaply med ett vindtät-system som ger maximal flexibilitet i ...
Från 140,00 Kr
Paraplyet Lisa 23" är en riktig bestseller. Tack vare det automatiska systemet kan...
Från 76,00 Kr
23-tums automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Par...
Från 122,00 Kr
27 tum paraply med 190T RPET-duk och ett 14,5 cm långt svart plasthandtag som ger ...
Från 78,00 Kr
Automatiskt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust meta...
Från 190,00 Kr
23" paraply med metallram, metallribbor och plasthandtag.
Från 90,00 Kr
Golfparaply för 2 personer med kupol i pongee-polyester av återvunnen PET. Robust ...
Från 240,00 Kr
Manuellt paraply med en kupol i pongee-polyester av återvunnen PET och trähandtag....
Från 192,00 Kr
Automatiskt öppnande paraply med en pongee polyester-kupol, och ett robust svart p...
Från 300,00 Kr
23" paraply med träskaft, metallribbor och trähandtag.
Från 84,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |