Blyertspenna med suddgummi. Pennan är tillverkad av poppelträ och grafit medan suddgummit är av plast och hylsan av aluminium.
0,01 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 0,01 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Trä |
| Diameter | 7cm |
| Storlek | 19 x Ø 7 cm |
| Förpackning | 2000st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 21x36x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159684640 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 39409 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Set med 5 grafitpennor som ger 5 gånger mer grafit per penna. Den träfria kroppen ...
Från 185,00 Kr
Rektangulär träfärgad snickarpenna (ej vässad). Idealisk för märkning av ytor. Hår...
Från 2,02 Kr
Sproutworld-penna med ett inspirerande budskap för naturen. Denna stiftpenna med s...
Från 21,55 Kr
Evolution Ecolution Cut Pencil från BIC är en träfri blyertspenna tillverkad i syn...
Från 3,80 Kr
En långlivad penna i trä som ersätter den traditionella pennan. Den här hållbara p...
Från 5,00 Kr
Träpenna med gummi (ej vässad). Hårdhetsgrad: HB. Finns i ett stort antal färger
Från 0,90 Kr
Evolution Ecolution Eraser Pencil är en träfri blyertspenna från BIC. Pennan är ti...
Från 6,50 Kr
Vässad träpenna med sudd. Hårdhetsgrad: HB
Från 0,90 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |