Expert kollektionen är den perfekta följeslagaren för att lämna ett personligt avtryck. I denna kollektion kombineras både klassiska och vågade nya färger med ikonisk design för att skapa den ultimata affärsstilen med en personlig touch. Inklusive en patron. Exklusiv design. Waterman presentförpackning.
0,22 kg
Unika och exklusiva skrivinstrument som visar ägarens klass och karaktär.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtryck | 0,22 kg |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Mässing |
| Diameter | 1,3cm |
| Storlek | 17,5 x Ø 1,3 cm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4,61kg |
| Förpackning | 34x23x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170951767 |
| GPSR-Information |
Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Moneta kulspetspenna i aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkr...
Från 4,30 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkropp och polerad glans samt slående...
Från 4,30 Kr
Moneta anodiserad kulspetspenna. Kulspetspenna med klickmekanism, pennkropp i alum...
Från 4,50 Kr
Moneta kulspetspenna i anodiserat aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, penn...
Från 10,20 Kr
Jotter står sig som en autentisk designikon under de senaste 60 åren. Med eftertra...
Från 130,00 Kr
Enkel, oumbärlig och pålitlig. Vektor har en unik och känd kvalitet. Vridmekanism....
Från 154,00 Kr
The Parker IM är en perfekt partner med obegränsad potential. Den eleganta avsmaln...
Från 185,00 Kr
Mycket professionell och pålitlig. En idealisk partner med obegränsad potential, P...
Från 447,00 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,30 Kr
Den nya generationens penna som definierar det moderna skrivandet och sätter nya s...
Från 300,00 Kr
Med kollektionen Jotter XL monokrom introducerar Parker fyra samtida och helt mono...
Från 208,00 Kr
Jotter reservoarpenna. Jotter reservoarpenna är en modern tolkning av den ursprung...
Från 239,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |