Mycket professionell och tillförlitlig. En idealisk partner med obegränsad potential, Parker IM är på en gång smart, polerad och etablerad. En slitstark rostfritt stål-nib och ytbehandling som ekar Parker-arv, där varje raffinerad detalj levererar en skrivupplevelse du alltid kan lite på. Inkl. Parker presentförpackning. Levereras med patenterad QuinkFlow-påfyllning. Exklusiv design.
Tillförlitliga skrivinstrument som utstrålar hantverkskunnande och kvalitet.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Mässing |
| Diameter | 1.1g |
| Storlek | 13,6 x Ø 1,1 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3.8kg |
| Förpackning | 20x28x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159232216 |
| GPSR-Information |
Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 936 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Moneta kulspetspenna i aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkr...
Från 4,30 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkropp och polerad glans samt slående...
Från 4,30 Kr
Moneta anodiserad kulspetspenna. Kulspetspenna med klickmekanism, pennkropp i alum...
Från 4,70 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,50 Kr
Moneta kulspetspenna i anodiserat aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, penn...
Från 10,60 Kr
The Parker IM är en perfekt partner med obegränsad potential. Den eleganta avsmaln...
Från 240,00 Kr
Jotter står sig som en autentisk designikon under de senaste 60 åren. Med eftertra...
Från 168,00 Kr
Med kollektionen Jotter XL monokrom introducerar Parker fyra samtida och helt mono...
Från 270,00 Kr
Mycket professionell och pålitlig. En idealisk partner med obegränsad potential, P...
Från 580,00 Kr
Enkel, viktig och pålitlig, det är Vector-rolleballpennan från Parker i huvudsak. ...
Från 156,00 Kr
Moneta kulspetspenna i metall. Kulspetspennan i anodiserad metall har en inbyggd p...
Från 9,60 Kr
Doré kulspetspenna. En lyxig rollerballpenna med kork i guldläder och lackerade gu...
Från 210,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |