Förvandla din signaturstil med den underbart tidlösa Waterman Hémisphère reservoarpennan. Lätt i handen men ändå utsökt designad med vackra finish och fashionabla mönster, denna premium reservoarpenna ger den perfekta balansen mellan lätt, enkelt skrivande och trygg parisisk stil. Varje lyxpenna är tillverkad i Frankrike och presenteras i en premium Waterman presentförpackning. Levereras med en 2-års internationell garanti, som kan förlängas till 4 år med registrering.
Unika och exklusiva skrivinstrument som visar ägarens klass och karaktär.
| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 24g |
| Längd | 135mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | Medium |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 3500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501170920633 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: S0920630Produkttyp: #N/AStatistikkod: #N/A |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-4634-B29 | 3 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Moneta kulspetspenna i aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkr...
Från 4,30 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism, lackerad pennkropp och polerad glans samt slående...
Från 4,30 Kr
Moneta anodiserad kulspetspenna. Kulspetspenna med klickmekanism, pennkropp i alum...
Från 4,70 Kr
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,50 Kr
Moneta kulspetspenna i anodiserat aluminium. Kulspetspenna med klickmekanism, penn...
Från 10,60 Kr
The Parker IM är en perfekt partner med obegränsad potential. Den eleganta avsmaln...
Från 240,00 Kr
Jotter står sig som en autentisk designikon under de senaste 60 åren. Med eftertra...
Från 168,00 Kr
Mycket professionell och tillförlitlig. En idealisk partner med obegränsad potenti...
Från 330,00 Kr
Med kollektionen Jotter XL monokrom introducerar Parker fyra samtida och helt mono...
Från 270,00 Kr
Mycket professionell och pålitlig. En idealisk partner med obegränsad potential, P...
Från 580,00 Kr
Enkel, viktig och pålitlig, det är Vector-rolleballpennan från Parker i huvudsak. ...
Från 156,00 Kr
Moneta kulspetspenna i metall. Kulspetspennan i anodiserad metall har en inbyggd p...
Från 9,60 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |