Jättehighlighter med doftande bläck. Finns i olika färger.
| Material | PP |
| Längd | 227mm |
| Diameter | 24mm |
| Vikt | 45g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81260.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 605mm x 495mm x 165mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81260-N0011 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-03T00:00:00+02:00 | 4939 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Denna 5-färgers överstrykningspenna är perfekt för levande och organiserade anteck...
Från 16,00 Kr
Flower överstrykningspenna. Blomformad highlighter med fem färgade överstrykningsp...
Från 24,00 Kr
Solvig stjärnmärkpennor. Fem märkpennor i lysande färger i stjärnform. Varning! Ej...
Från 28,00 Kr
Fyrkantig överstrykningspenna med sned spets i gult, orange, rosa och grönt. Varni...
Från 18,80 Kr
Markeringspenna designad av Toppoint i ett litet smidigt format. Den färgade detal...
Från 10,20 Kr
Markera eller understryk viktiga anteckningar med mejselspetsen på denna R-PET-tän...
Från 7,20 Kr
The BIC® Highlighter Flat delivers bright fluorescent colours, quick-drying water-...
Från 25,65 Kr
En unik Toppoint-produkt som vi själva tagit fram. Mycket hög kvalité och modern d...
Från 11,20 Kr
Markeringspenna designad av Toppoint. Den färgade detaljen visar färgen på pennan.
Från 12,40 Kr
Denna markeringspenna finner ni endast hos Toppoint. Unik design och stora tryckm...
Från 15,80 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |