6 färgpennor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Papper |
| Storlek | 4,5 x 0,8 x 9 cmcm |
| Förpackning | 480st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 21x50x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159118411 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 161410 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Presentset med två pennor som innehåller en kulpenna med svart bläck och en kulspe...
Från 410,00 Kr
Setet Legato är en elegant kombination av en A5-anteckningsbok och en kulpenna. Pe...
Från 210,00 Kr
4 färgpennor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
Från 3,20 Kr
6 färgpennor i en pappcylinder med pennvässare i plastlocket. Endast förpackning k...
Från 6,20 Kr
Färgläggningsset med sex pennor av poppelträ. Levereras med en manual i en kraftpa...
Från 6,60 Kr
26 färgpennor, suddgummi och pennvässare i en pappcylinder. Endast förpackning kan...
Från 29,00 Kr
Gåvosetet Minka innehåller en kulspetspenna tillverkad av RCS-certifierad återvunn...
Från 88,00 Kr
Färgläggningsset med tolv pennor av poppelträ. Levereras med en målarbok i en kraf...
Från 11,80 Kr
12 färgpennor i pennformad träcylinder. Endast förpackning kan märkas.
Från 30,00 Kr
Setet Oblys består av en kulspetspenna och en stiftpenna, båda med pennkroppar av ...
Från 18,80 Kr
12 färgpennor i en trälåda med skjutlock som fungerar som en linjal på baksidan. E...
Från 33,00 Kr
Gloss duo-penna i presentset. Presentset med kulspetspenna och rollerballpenna med...
Från 158,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |