Färgläggningsset med sex pennor av poppelträ. Levereras med en manual i en kraftpapperslåda. Pennans storlek: 87 x 7 mm. Varning! Ej lämplig för barn under tre år. Små delar. Risk för kvävning.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Trä |
| Diameter | 0.7g |
| Storlek | 8,7 x Ø 0,7 cmcm |
| Förpackning | 480st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 21x20x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159593263 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 124363 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
6 färgade vaxkritor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
Från 5,00 Kr
Presentset med två pennor som innehåller en kulpenna med svart bläck och en kulspe...
Från 410,00 Kr
Setet Legato är en elegant kombination av en A5-anteckningsbok och en kulpenna. Pe...
Från 210,00 Kr
Spiralbundna anteckningsboken Doodle A5 med mjukt omslag och kritset med 50 blanka...
Från 27,00 Kr
9 färgade vaxkritor och 10 färgpennor i en papperskartong med plastfönster. Endast...
Från 17,60 Kr
Detta målarset för barn är perfekt för att inspirera till kreativitet hos unga kon...
Från 29,00 Kr
4 färgade kritor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas. Varning! Ej l...
Från 10,80 Kr
6 färgpennor, en pennvässare och en målarbok. Endast förpackning kan märkas. Varni...
Från 10,40 Kr
4 färgpennor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
Från 3,20 Kr
6 färgpennor i en papperskartong. Endast förpackning kan märkas.
Från 3,60 Kr
6 färgpennor i en pappcylinder med pennvässare i plastlocket. Endast förpackning k...
Från 6,20 Kr
26 färgpennor, suddgummi och pennvässare i en pappcylinder. Endast förpackning kan...
Från 29,00 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |