Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. Den vridna pennkroppen med gummerad yta är behaglig att hålla i och ger pennan ett unikt uttryck. Vridmekanismen är lätt och för fram spetsen smidigt. Pennan lagerförs i 5 härliga färger och tryckes på lämpligen på klipset alternativt på klipsdelen.
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 10g |
| Längd | 145mm |
| Förpackning | 50 st i påse |
| Refill | 1,0mm Plastic Parker Style |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 900m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20015-3125-B | 14 986 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,30 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Kind Matt Extra r-Pet är en helt ny reklampenna från italienska Maxema. Pennan är ...
Från 13,30 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
ZED Matt Extra är den perfekta reklampennan för dig som vill kombinera stil, milj...
Från 11,10 Kr
Rocky Recycled är en modern kulspetspenna tillverkad av 100% återvunnen aluminium ...
Från 13,20 Kr
Raja Gold är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, guldf...
Från 21,00 Kr
Pure Recycled är en mycket stilfull reklampenna i modern design med vridmekanism o...
Från 15,30 Kr
Dot Black Rubber är en reklampenna som imponerar med ett nyskapande av traditionel...
Från 15,70 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |