Raja är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid vit pennkropp och tryckknapp, silverfärgat metallklips och färgade detaljer. Den raka pennkroppen ger bra tryckmöjligheter. Det finns möjlighet att beställa pennorna i egna färgkombinationer vid order om minst 5000st. Raja är en populär och uppskattad italiensk penna som finns i många snygga varianter.
Stilolinea grundades 1972 och är sedan dess en ledande tillverkare av reklampennor. Med unik kombination av traditionella och innovativa modeller visar de vägen för marknaden. Deras ISO 9001, 9002 och även ISO 14001-certifiering gör att du kan vara säker på att du får en produkt som är både kvalitéts- och miljösäkrad.
Stilolineas produkter är även gjorda för att föra fram ditt budskap då den generella designen eftersträvar en stor tryckyta.
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 11g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 100st-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 8054529100385 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 4100B1RD1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-4100-A | 13 769 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,50 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Bay Matt är en prisvärd reklampenna i en enkel och behaglig design. Pennan har vri...
Från 7,40 Kr
S45 Total Recycled Colors är en populär och prisvärd reklampenna i enkel, stilren ...
Från 7,70 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
Add1 Life är en remake av den populära Add1 Matt som nu har fått nytt liv i en åte...
Från 4,50 Kr
Bay Recycled är en prisvärd reklampenna i nätt och modern design som är tillverkad...
Från 8,10 Kr
ZED Matt Extra är den perfekta reklampennan för dig som vill kombinera stil, milj...
Från 11,10 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |