Kulspetspenna med bambuhylsa. Spetsen, klämman, tryckknappen och ringarna på hylsan är gjorda av vetestrå. På tryckknappen finns en färgad stylus för smartphoneanvändning. En mångsidig reklampenna, komplett med blå jumbo-refill.
| Material | Bamboo, Wheat straw |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87282.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 310mm x 200mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87282-N5502 | 6692 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,50 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Bay Matt är en prisvärd reklampenna i en enkel och behaglig design. Pennan har vri...
Från 7,40 Kr
S45 Total Recycled Colors är en populär och prisvärd reklampenna i enkel, stilren ...
Från 7,70 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
Add1 Life är en remake av den populära Add1 Matt som nu har fått nytt liv i en åte...
Från 4,50 Kr
Bay Recycled är en prisvärd reklampenna i nätt och modern design som är tillverkad...
Från 8,10 Kr
ZED Matt Extra är den perfekta reklampennan för dig som vill kombinera stil, milj...
Från 11,10 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |