SALE kulpenna Utförsäljningspris, gäller så långt lagret räcker! Milano är en stilren och klassisk kulspetspenna i aluminium. Finns i 3 färger på nederdelen av pennkroppen. Den övre delen på pennkroppen är i matt silverfärgad aluminium och klips samt tryckknapp i krom. Milano kan märkas med gravyr samt tryck.
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 13g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | Styckeförpackas i pappersetuier (gäller order med tryck/gravyr) |
| Refill | 1,0mm Plastic Parker Style |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 600m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Penna AluminiumStatistikkod: 9608109200Skrivtyp: Kulspets |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20059-0501-1 | 1 636 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,50 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Bay Matt är en prisvärd reklampenna i en enkel och behaglig design. Pennan har vri...
Från 7,40 Kr
S45 Total Recycled Colors är en populär och prisvärd reklampenna i enkel, stilren ...
Från 7,70 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
Add1 Life är en remake av den populära Add1 Matt som nu har fått nytt liv i en åte...
Från 4,50 Kr
Bay Recycled är en prisvärd reklampenna i nätt och modern design som är tillverkad...
Från 8,10 Kr
ZED Matt Extra är den perfekta reklampennan för dig som vill kombinera stil, milj...
Från 11,10 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |