Den här kulspetspennan är tillverkad av bambu och ger en elegant och mer hållbar skrivupplevelse. Bläckfärg: Svart. Skrivlängd: 1000 meter. NIB-storlek: 1 mm.
0,03 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtryck | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierad bambu, Metal |
| Diameter | 13cm |
| Storlek | 142 x Ø 13 cm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10,45kg |
| Förpackning | 31x45x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159704850 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 25311 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,30 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Kind Matt Extra r-Pet är en helt ny reklampenna från italienska Maxema. Pennan är ...
Från 13,30 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
ZED Matt Extra är den perfekta reklampennan för dig som vill kombinera stil, milj...
Från 11,10 Kr
Rocky Recycled är en modern kulspetspenna tillverkad av 100% återvunnen aluminium ...
Från 13,20 Kr
Raja Gold är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, guldf...
Från 21,00 Kr
Pure Recycled är en mycket stilfull reklampenna i modern design med vridmekanism o...
Från 15,30 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |