Den återvunna aluminiumversionen av vår populära Alicante-penna, med en soft touch finish; en elegant aluminiumkulspetspenna. Pennan har blått bläck.
| Material | Recycled aluminium |
| Längd | 138mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT80604.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 350mm x 180mm |
| Refill | Plastic jumbo refill |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80604-N0202 | 74360 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,30 Kr
G2-07 är en kulspetspenna med klickmekanism, gelbläck och ett behagligt gummigrepp...
Från 29,00 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
Kind Matt Extra r-Pet är en helt ny reklampenna från italienska Maxema. Pennan är ...
Från 13,30 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Add1 Matt är en kulspetspenna av högsta kvalitet utformad med hänsyn till både des...
Från 4,20 Kr
Bay Matt är en prisvärd reklampenna i en enkel och behaglig design. Pennan har vri...
Från 7,40 Kr
BIC Media Clic Ecolutions är en populär bläckpenna med pennkropp tillverkad av 92%...
Från 4,28 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |