Kulspetspennan Nash i återvunnen plast med klickfunktion har en elegant kurvig design med en silverfärgad pennkropp med kromade detaljer och ett färgat mjukt grepp för bekvämt skrivande. Den är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast, vilket bidrar till att minska användningen av jungfruliga material samtidigt som hållbarheten bibehålls. En rABS-logotyp finns på baksidan, vilket framhäver dess återvunna innehåll. Bläckfärg: Svart. NIB-storlek: 1,0 mm. Skrivlängd: 1000 meter.
0,02 kg
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtryck | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 1,3cm |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,3 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5kg |
| Förpackning | 53x16x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159754152 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 77696 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspenna med klickmekanism och mjukt grepp.
Från 2,30 Kr
G2-07 är en kulspetspenna med klickmekanism, gelbläck och ett behagligt gummigrepp...
Från 29,00 Kr
S45 Total är en prisvärd kulspetspenna med klassisk design som finns i flera fina ...
Från 5,50 Kr
Frixion Clicker är pennan vars bläck följer pennkroppens färg. Raderbar kulspetspe...
Från 42,40 Kr
Veneto är en prisvärd och modern metallpenna i elegant design. Den har metallicfär...
Från 11,80 Kr
Curlicue Rubber är en penna med twist, både utseendemässigt och funktionsmässigt. ...
Från 3,30 Kr
Kind Matt Extra r-Pet är en helt ny reklampenna från italienska Maxema. Pennan är ...
Från 13,30 Kr
Carlton Frost är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på k...
Från 2,90 Kr
Raja Chrome är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid färgad pennkropp, silv...
Från 14,50 Kr
Add1 Matt är en kulspetspenna av högsta kvalitet utformad med hänsyn till både des...
Från 4,20 Kr
Bay Matt är en prisvärd reklampenna i en enkel och behaglig design. Pennan har vri...
Från 7,40 Kr
BIC Media Clic Ecolutions är en populär bläckpenna med pennkropp tillverkad av 92%...
Från 4,28 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |