Den dubbla pennan Samambu i bambu har två huvuden: En kulspetspenna och en bläckfri penna. Den bläckfria sidan kräver inga bläckpatroner eller påfyllning. Pennans svarta grafitspets är utformad för att lämna synliga spår när den kommer i kontakt med skrivytan. Att välja en penna tillverkad av bambu främjar mer hållbara val och uppmuntrar användning av förnybara material. Kulspetspennan har blått bläck, en spetsstorlek på 1,00 mm och en skrivlängd på 600 meter. Den bläckfria pennans skrivlängd: 1500 meter.
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierad bambu |
| Diameter | 0.9g |
| Storlek | 17,2 x Ø 0,9 cmcm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 48x33x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159606352 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10822 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten. Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Kulspetspennan Dora i aluminium är multifunktionell och är delvis tillverkad av åt...
Från 26,00 Kr
Den bläckfria pennan Seniko i bambu kräver inte bläckpatroner eller påfyllning. Pe...
Från 6,40 Kr
Kulspetspenna i bambu som också fungerar som telefonhållare. Pennans övre del samt...
Från 4,70 Kr
Kulspetspenna i bambu som också fungerar som telefonhållare. Pennans övre del samt...
Från 4,70 Kr
Den dubbla pennan Samambu i bambu har två huvuden: En kulspetspenna och en bläckfr...
Från 3,20 Kr
Den bläckfria pennan Mezuri är tillverkad av bambu och har en linjal tryckt på pen...
Från 4,50 Kr
Timmerman är en redig blyertspenna som är perfekt för hantverkaren, hemmafixaren e...
Från 7,10 Kr
Sharpie Permanent Marker Fine är en permanent tuschpenna som fäster på nästan alla...
Från 40,90 Kr
Multifunktionspenna med stylus, vattenpass, skruvmejsel och linjal. Refill med bl...
Från 14,60 Kr
Denna dubbla funktionspenna kombinerar smidig skrivning med en inbyggd spinner som...
Från 17,60 Kr
Sprout Pencil Basil är en miljösmart och patenterad blyertspenna som tagits fram m...
Från 18,70 Kr
Mark-it Permanent Marker är en märkpenna från BIC med beständigt, färgstarkt och s...
Från 12,90 Kr
| Artikel | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| exkl. moms | Total | {total} |